"В "Банк горящих туров" обратился в первый раз, по совету друзей. Я остался доволен, в частности, персоналом - все объясняют популярно (доходчиво), приятные менеджеры. В общем, все на высшем уровне!
Перший раз звертався до Банку гарячих турів у Києві. Обрав саме цю компанію зачерез низькі ціни. Сподобалось гарне обслуговування, зручно обирати тури на сайті та з менеджером. Чекаю низьких цін у майбутньому.