Не перший раз звертаюсь до Банку гарячих турів, подобається оперативність. Якісний сервіс, зручно користуватись сайтом. Бажаю в майбутньому щоб з'явилась можливість видправляти мандрівників до Россії за умови МИРУ між нами.
5-й чи 6-й раз звертаюсь до "Бану гарячих турів". Подобається подбір турів, цінова політика і те, що не було проблем у подорожах (затримок і все таке). Сервіс однозначно подобається: обирати турі у офісі спокійно, співробітники дають багато деталей. Чекаю у майбут1