Перший раз звернулась до Банку гарячих турів що у Києві. Хороші відгуки про компанію, тому звернулась саме сюди. Сподобався сервіс в офісі, зручно обирати турі на сайті. У майбутньому очікую збільшенні пропозицій.
Звернулась до Банку гарячих турів третій раз. Дуже подобється сервіс компанії, обслуговування в офісі та ціни. Чекаю на приємні сюрпризи у майбутньому.