Другий раз звернулась до Банку гарячих турів у Києві. Сподобалось обслуговування, приємні та уважні турагенти. Чекаю щє більше недорогих та цікавих турів у майбутньому.
Знайшла сайт компанії в інтернеті, вирішила обрати саме Банк гарячих турів.
Зверталась вперше, сподобавлось обслуговування в офісі міста Києва. Чекаю добрих подорожей!