Перший раз зверталась до Банку гарячих турів - підійшли умови розстрочки. Менеджер Олена - дуже приємна дівчина, ввічлива. Планую щє раз скористуватись вашими послугами.
Другий раз звернулась до Банку гарячих турів у Києві. Привабили ціни, тому знову обрала цю компанію. Подобається обслуговування та сайт. Чекаю у майбутньому на дива)