В первый раз обратились в Банк горящих туров. Выбрали компанию по совету друзей. Сервис в офисе понравился, всё было хорошо. Оставайтесь в будущем на хорошем уровне развития.
4й раз звернулась до "Банку гарячих турів". Компанію перевірено особисто, підходить оперативність, кваліфікація фахівців. Сервіс у офісі на 5+! Проте, на сайті ціни не завжди співпадають з реальними. Бажаю успіху та щє більшого розвитку.